Вітаємо в нашому інтернет магазині!
Головна сторінка Блог
Медові обгортання - емоційне здоров'я на весь тиждень!

Медові обгортання - емоційне здоров'я на весь тиждень!

У складі золотавого натурпродукту міститься більше 50 корисних речовин: мінерали, вітаміни, амінокислоти і навіть антиоксиданти, які уповільнюють процеси старіння клітин. При використанні в косметології мед допомагає нормалізувати обмін речовин, поліпшити кровообіг, забезпечити шкіру корисними елементами, які дозволять їй довго залишатися красивою і підтягнутою.
Читати далі...
Універсальний продукт для універсального організму!

Універсальний продукт для універсального організму!

Мед – аптечка в банці. Мед є чудовим антисептичним та антибактеріальним продуктом, його властивості загоювати різного роду рани здавна відомі людству. Крім цих властивостей, мед відрізняється високим вмістом В-вітамінів, калію і кальцію. Систематичне вживання натурального меду може знижувати холестерин в крові, прискорювати метаболізм жиру в тілі, прибирати подразнення товстої кишки, запалення ясен. Їжте мед систематично, і ви будете винагороджені поліпшенням здоров'я завдяки природним лікам!
Прості секрети довголіття вашого меду!

Прості секрети довголіття вашого меду!

В наш час споживатства великої популярності набуває мудре користування дарами природи. І не дарма! Якби ми жили мудро, а не полювали за матеріальними благами лише для себе, то в світі не було б бідних людей! Та це, напевно, прерогатива майбутніх поколінь.
Божественна краса меду!

Божественна краса меду!

«Preservation» — приголомшливий проект голлівудського фотографа.
На перший погляд може здатися, що на знімках зображені воскові фігури, що виблискують золотом. Насправді ж, це справа рук голлівудського фотографа, який заради експерименту облив своїх моделей медом. Результат перевершив всі очікування. Мед ніби «розчинив» риси обличчя моделей, залишивши лише застиглий образ.
Читати далі...