Унiверсальний продукт для унiверсального органiзму

Мед – продукт на всі випадки життя!!!
Мед – аптечка в банці. Мед є чудовим антисептичним та антибактеріальним продуктом, його властивості загоювати різного роду рани здавна відомі людству. Крім цих властивостей, мед відрізняється високим вмістом В-вітамінів, калію і кальцію. Систематичне вживання натурального меду може знижувати холестерин в крові, прискорювати метаболізм жиру в тілі, прибирати подразнення товстої кишки, запалення ясен. Їжте мед систематично, і ви будете винагороджені поліпшенням здоров’я завдяки природним лікам!

Мед – джерело енергії та міцних нервів. Підвищена дратівливість, втома? Пару хвилин на приготування медового напою, і ви знову в тонусі! Розведіть пару чайних ложок натурального меду в теплому молоці з корицею (температура не повинна перевищувати температуру тіла!) – такий напій зніме втому, заспокоїть нерви і поповнить організм корисними вітамінами та мінералами. Для відновлення організму після стресу можна приготувати коктейль з меду й імбиру: заваріть, протягом двадцяти хвилин, корінь імбиру, півтора – два літри води і 50 – 100 гр. імбиру, і додайте мед за смаком, попередньо остудивши його. Пам’ятайте, що мед не можна перегрівати! Корисні властивості меду зникають при його нагріванні вище 37 °С.

Мед – снодійне. Якщо у вас виникають проблеми зі сном, погано засинаєте, часто прокидаєтеся вночі, накопичуючи стрес і втому від навантажень дня – випивайте склянку води з медом (дві чайні ложки) перед сном. Це допоможе організму розслабитися, мед злегка підніме цукор в крові, який покращить надходження триптофану в мозок, який перетворюється в сератонін. Лягайте спати і в темряві він перетвориться в мелатонін який і покращує сон.

Мед – джерело здоров’я і сили! Кожна клітина нашого організму потребує нектар, перероблений бджолою – мед. Адже в ньому міститься велика кількість різних мінералів, амінокислот і ферментів, вітамінів, речовин, які покращують працездатність мозку – флавонид.
Пам’ятайте, що не весь мед містить корисні речовини. Той мед, яким сповнені прилавки магазинів, має лише назву меду і може мати його приємний смак, але навряд цей продукт можна назвати медом. До того, як потрапити на прилавки він проходить довгий шлях. Його перемішують, неодноразово нагрівають, фільтрують, розбавляють – все це зроблено для того, щоб забезпечити меду однорідний зовнішній вигляд і при цьому збільшити термін придатності (при правильному зберіганні мед не втрачає свої властивості протягом декількох років). Після перегріву меду (після 37 °С), змішувань та інших маніпуляцій він не тільки втрачає свої властивості, але й може накопичувати в собі канцерогенні речовини, заграти і т. д.
Тож купуйте мед у перевірених постачальників!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Корзина Item Видалитиd. Відмінити
  • Порожня Корзина.